Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

OMV rozšiřuje síť a otevírá novou čerpací stanici v Ostravě

  • OMV provozuje v České republice již 141 čerpacích stanic
  • Finální podobu moderního konceptu Viva má již 66 čerpacích stanic OMV

OMV potvrzuje roli významného hráče na českém trhu a otevírá novou čerpací stanici na strategickém místě v Ostravě na Bohumínské ulici. Nadále tak rozšiřuje lokální síť a v České republice provozuje již 141 poboček. „Bohumínská“ je tak již třetí čerpací stanicí v Ostravě. Provozovatelem nové stanice je české zastoupení společnosti OMV.

Zásadní revitalizace sítě OMV byla spuštěna v loňském roce a dnes odpovídá finální podobě moderního konceptu Viva již 66 čerpacích stanic OMV, což představuje téměř polovinu poboček na našem území. Poté, co v lednu loňského roku dokončila společnost OMV v České republice konsolidaci, otevřela pod svou značkou již čtyři nové čerpací stanice včetně nejnovější v Ostravě. Všemi kroky naplňuje OMV své dlouhodobé plány – vytvořit obraz prémiové značky OMV, která nabízí zákazníkům na českém trhu paliva MaxxMotion s výjimečnými vlastnostmi a vynikající služby.

„Poté, kdy naše společnost završila před necelými dvěma lety konsolidaci české sítě, mohou zákazníci vnímat velké změny související s programem revitalizace. Ročně nyní investujeme v České republice řádově 10 milionů eur. K dnešnímu dni provozujeme na našem území 141 čerpacích stanic OMV a současně hledáme a využíváme možnosti dalšího rozvoje. Také se zaměřujeme na partnerství, která zdůrazňují kvalitu našich prémiových paliv MaxxMotion,“ říká Daniel Vasilache, Retail Manager společnosti OMV Česká republika.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:

OMV Public Relations:    Jan Řezáč, FYI Prague, +420 777 066 063, e-mail jan.rezac@fyi.cz  
 

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů