Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

OMV vstupuje do bonusového programu zákaznických výhod iBOD

Největší český bonusový program iBOD a přední síť čerpacích stanic OMV zahajují spolupráci. Společnost OMV totiž vstoupila do oblíbeného a zákazníky vyhledávaného programu iBOD, kde nyní zákazník získá za každý 1 litr pohonných hmot 1 ibod. Získané ibody je možné uplatit i v sítích čerpacích stanic OMV.

iBOD významně doplňuje segment auto-moto

Věrnostní program iBOD, který stále rozšiřuje počet partnerů, v těchto dnech významně doplnil kategorii auto-moto o síť čerpacích stanic OMV. Zákazníci tak nákupem pohonných hmot u čerpacích stanic OMV sbírají body, které mohou přeměnit na odměny v bohatém katalogu odměn programu iBOD. Příkladem odměn jsou i poukázky OMV, kterými lze platit jak za samotné tankování pohonných hmot, tak i za další služby na ČS.

"OMV je pro nás silným prestižním partnerem, kterého využívá většina našich členů. Jsme proto rádi, že konečně budou moci uplatnit ibody i u něj. Od spolupráce si slibujeme vzájemnou podporu značky a hlavně přínos pro členy iBODU i zákazníky OMV", říká Milan Štefl, projektový ředitel programu iBOD.

OMV podporuje věrnost – i díky iBODU

Od 1. května začne OMV na svých čerpacích stanicích přidělovat ibody za čerpání pohonných hmot. Důvodem zapojení OMV do bonusového programu iBOD je především dlouhodobá snaha společnosti nabízet zákazníkům široké portfolio výhod, které jsou nejen atraktivní, ale především praktické.

"K iBODU jsme se rozhodli přistoupit, protože věříme, že výhody a bonusy plynoucí z účasti v programu jsou pro zákazníky lákavé. Díky tomu, že jsme v programu jediným zástupcem v oblasti zboží a služeb každodenní spotřeby, mohou řidiči využívat benefitů tohoto programu v podstatě každý den a ocení tak zejména rychlost a reciprocitu sbírání bodů. Díky tomuto nástroji nabízíme zákazníkovi zajímavou možnost, jak získat velmi atraktivní slevu na pohonné hmoty. Zároveň vnímáme iBOD jako atraktivní program s dlouhodobým potenciálem a jsme přesvědčeni, že pomůže zvýšit loajalitu našich stávajících zákazníků", vysvětluje Lucie Mašínová, marketingová manažerka OMV ČR.

Doplňující informace:

OMV Česká republika, s.r.o.
Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Praze a v současné době provozuje 215 čerpacích stanic a drží 13% podíl na trhu v České republice. Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 118 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává více než 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 42,65 miliardy EUR a zhruba 29 000 zaměstnanci v roce 2012 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze. V oblasti průzkumu a těžby (E&P) je OMV aktivní ve dvou stěžejních zemích, v Rumunsku a Rakousku, a drží si vyvážené mezinárodní portfolio. Společnost OMV disponovala ke konci roku 2012 prokázanými zásobami ropy a zemního plynu ve výši přibližně 1,12 miliardy barelů ropného ekvivalentu a v roce 2012 těžila okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti plynu a energetiky (G&P) prodala společnost OMV v roce 2012 přibližně 437 TWh zemního plynu. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů o délce 2 000 km, jejímž prostřednictvím bylo v roce 2012 dodáno cca 103 miliard metrů krychlových zemního plynu. OMV Central European Gas Hub patří mezi nejdůležitější předávací stanice v kontinentální Evropě. V oblasti rafinace a odbytu (R&M) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 22 milionů tun a ke konci roku 2012 provozovala přibližně 4 400 čerpacích stanic ve 13 zemích včetně Turecka. Společnost OMV dále posílila svoji vedoucí pozici akvizicí 97% podílu ve společnosti Petrol Ofisi, která zastává v Turecku post leadera na retailovém i business trhu.

Vyhledávač olejů