Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Pavel Turek doporučuje kvalitu paliv MaxxMotion

  • Pavel Turek je novým ambasadorem prémiových paliv OMV
  • Používání paliv MaxxMotion zvyšuje výkon a z dlouhodobého hlediska šetří peníze

Pavel Turek jako jediný Čech pronikl do marketingu Formule 1, kde se proslavil. Závody na tratích po celém světě po 17 letech vyměnil za ty "nebeské" v letecké sérii Red Bull Air Race. Rychlosti a adrenalinu se Pavel Turek nevzdává. Také proto doporučuje prémiová paliva MaxxMotion od OMV.

"Rizika spojená se soutěžemi rychlých kol mě naučila odpovědnosti a důvěře v kvalitu. Závody ve vzduchu pak bezpečnosti a sázce na jistotu,“ vysvětluje Pavel Turek svůj životní postoj a dodává: "Paliva MaxxMotion od OMV jsou pro mne jedničkou na trhu a kvalitním partnerem na cestách. Proto jsem rád přijal nabídku spolupráce a těším se na společné projekty.“

Novinky, které během svého působení v závodech F1 Pavel Turek představil ve stáji McLaren, změnily marketing celého závodu. Po téměř 17 letech ale rychlá kola na trati vyměnil a přestoupil do zcela jiné kategorie závodů. Rychlosti a adrenalinu však zůstal věrný i v pozici obchodního manažera obnovené série závodů Red Bull Air Race. Při své práci najezdí tisíce kilometrů ročně. Také proto potřebuje spolehlivého partnera a kvalitní paliva.

"Pavel Turek je profesionál tělem i duší. Jsme velmi rádi, že právě on přijal naši nabídku a stal se ambasadorem prémiových paliv OMV MaxxMotion," sdělil ke spolupráci Michal Janda, marketingový manažer OMV Česká republika. "Svět paliv je velmi úzce spjat s motoristickým sportem, adrenalinem a rychlostí. Stejně jako Pavel Turek, i my víme, že kvalita je vždy zárukou dobrého výsledku a těšíme se na vzájemnou spolupráci. Naši zákazníci se už teď mohou těšit na léto, kdy pro ně chystáme řadu zajímavých akcí," dodává Janda.

Novinku v řadě prémiových paliv OMV, jejichž ambasadorem je právě Pavel Turek, je benzín MaxxMotion  100plus. Ten splňuje nejpřísnější požadavky kvality a přináší řidičům větší požitek z jízdy s menším opotřebením a vyšším výkonem. Jedničku na trhu paliv mohou řidiči do svých aut tankovat na čerpacích stanicích OMV v České republice od června.

Doplňující informace:
OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Prazea v současné době provozuje 205 čerpacích stanic a drží 13% podíl na trhu v České republice. Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 122 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 23 miliard EUR a zhruba 24 100 zaměstnanci v roce 2015 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze.V oblasti průzkumu a těžby (Upstream) se OMV soustřeďuje na tři klíčové regiony – region CEE (Rumunsko, Rakousko), Severní moře a také oblast Středního Východu a Afriky. V roce 2015 těžila společnost OMV okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti rafinace a odbytu (Downstream) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 17,8 milionů tun a ke konci roku 2015 provozovala zhruba 3 800 čerpacích stanic v 11 zemích. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů a má také zásobníky zemního plynu v Rakousku a Německu. Objem prodeje plynu v roce 2015 dosáhl hodnoty 110 TWh.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů