Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Šest čerpacích stanic OMV v novém kabátu

  • OMV modernizuje gastro koutky čerpacích stanic VIVA – do konce roku projde rekonstrukcí šest z nich 
  • Nezaměnitelná atmosféra ke konzumaci kávy i k odpočin

Společnost OMV neustále pracuje na rozvoji své značky na všech čerpacích stanicích. Nyní pro své zákazníky modernizuje gastro koutky – šest čerpacích stanic OMV s VIVA bude mít do konce roku nový, modernější vzhled.

Čerpací stanice OMV nabízejí svým zákazníkům víc než jen pohonné hmoty. Gastronomické koutky VIVA mají příjemnou atmosféru, přátelský personál a nabízejí zákazníkům nejen kvalitní a čerstvě připravované občerstvení či italskou praženou kávu s certifikací FAIRTRADE, ale i širokou škálu doplňkových služeb. Aby se zákazník cítil u OMV ještě lépe, projde do konce roku šest vybraných čerpacích stanic OMV s VIVA modernizací.  

"Čerpací stanice OMV by měly být pro naše zákazníky první volbou. Naším cílem je nabídnout jim více, než nabízí konkurence“, říká k modernizaci vybraných čerpacích stanic Michal Janda, marketingový manažer OMV Česká republika a dodává: „Záleží nám na tom, aby si zákazníci na čerpacích stanicích OMV s VIVA nejen pochutnali na nové fairtradové kávě VIVA a kvalitním občerstvení, ale také si během cesty odpočinuli v příjemném prostředí. Nový vzhled interiéru bychom chtěli nabídnout co nejvíce zákazníkům."

Nový architektonický design občerstvovacích stanic VIVA signalizuje otevřenost a je zaměřen na maximální zákaznický komfort. Inovativní koncept osvětlení zajišťuje dostatek denního světla a pohodovou atmosféru. Rekonstruované čerpací stanice budou vybaveny novým nábytkem, pohodlnějším sezením či LCD obrazovkami s nabídkou.  

Rekonstrukce se týká těchto čerpacích stanic OMV s VIVA: Praha, Plzeňská sever, Vrbová Lhota sever, Vrbová Lhota jih, Siřejovice, Znojmo (Pražská) a České Budějovice (Dlouhá Louka).  

Doplňující informace:
OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Praze a v současné době provozuje 205 čerpacích stanic a drží 13 % podíl na trhu v České republice. Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 122 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 23 miliard EUR a zhruba 24 100 zaměstnanci v roce 2015 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze. V oblasti průzkumu a těžby (Upstream) se OMV soustřeďuje na tři klíčové regiony – region CEE (Rumunsko, Rakousko), Severní moře a oblast Středního východu a Afriky. V roce 2015 těžila společnost OMV okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti rafinace a odbytu (Downstream) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 17,8 milionů tun a ke konci roku 2015 provozovala zhruba 3 800 čerpacích stanic v 11 zemích. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů a má také zásobníky zemního plynu v Rakousku a Německu. Objem prodeje plynu v roce 2015 dosáhl hodnoty 110 TWh.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů