Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

U OMV se bude znovu tankovat zdarma

  • OMV společně s Frekvencí 1 spouští velkou prázdninovou soutěž "MaxxMotion Radio Tour – Plná nádrž zdarma"
  • Ve hře jsou poukázky na tankování v celkové hodnotě 30 000 Kč a také plné nádrže prémiového paliva MaxxMotion zdarma 
  • V Praze a okolí se tankování zúčastní moderátor Libor Bouček

Plná nádrž zdarma, ve které bude rozdávat poukázky na tankování a také palivo zdarma. Na rozdíl od minulých let, kdy akce probíhala vždy v jednom vybraném regionu, bude Plná nádrž zdarma spuštěna po celé České republice.

Akce začíná 25. července a je rozdělena do dvou fází. V prvním týdnu, do 29. července mohou posluchači rádia Frekvence 1 soutěžit o poukázky s nabitým kreditem na tankování ve výši 2 000Kč. Ve druhé části od 1. do 12. srpna bude navíc probíhat vyhlášení Plné nádrže zdarma na rádiu Frekvence 1, a to třikrát týdně. O tom, v jakém regionu se tak stane, rozhodnou svými hlasy zákazníci na webu OMV a následně bude vylosována čerpací stanice, kde akce proběhne. Účastnit se může každý, kdo poslouchá rádio Frekvence 1 a natankuje 30 litrů jakéhokoli prémiového paliva, za což obdrží samolepku MaxxMotion, kterou nalepí na viditelné místo na svém voze. Pak stačí jen být ve správný čas na správném místě. 

"Celou akci jsme pojali jako možnost nechat zákazníky otestovat naše nejnovější palivo MaxxMotion 100plus, které splňuje ty nejpřísnější požadavky kvality. Hlasováním na speciální webové stránce může každý zákazník podpořit čerpací stanici OMV ve svém okolí, aby právě na ní proběhla hodina tankování zdarma," říká k akci Michal Janda, marketingový manažer OMV pro Českou republiku a dodává: „Touto kampaní chceme být v úzkém kontaktu s našimi zákazníky a informovat je také o naší novince na trhu paliv, která zajišťuje jedinečné jízdní vlastnosti auta a tím požitek z jízdy.“ 

Nové palivo MaxxMotion 100plus uvedla společnost OMV na český trh v červnu letošního roku. Palivo splňuje nejvyšší požadavky automobilového průmyslu. Ambasadorem prémiových paliv MaxxMotion je Pavel Turek, milovník rychlé jízdy, adrenalinu a expert na Formuli 1.

Hlasovat je možná na: www.omv.cz/soutez

Doplňující informace:
OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Praze a v současné době provozuje 205 čerpacích stanic a drží 13 % podíl na trhu v České republice. Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 122 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 23 miliard EUR a zhruba 24 100 zaměstnanci v roce 2015 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze. V oblasti průzkumu a těžby (Upstream) se OMV soustřeďuje na tři klíčové regiony – region CEE (Rumunsko, Rakousko), Severní moře a oblast Středního východu a Afriky. V roce 2015 těžila společnost OMV okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti rafinace a odbytu (Downstream) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 17,8 milionů tun a ke konci roku 2015 provozovala zhruba 3 800 čerpacích stanic v 11 zemích. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů a má také zásobníky zemního plynu v Rakousku a Německu. Objem prodeje plynu v roce 2015 dosáhl hodnoty 110 TWh.

Vyhledávač olejů