Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

VIVA BILLA: Rychlý nákup potravin na čerpacích stanicích OMV nově již i mimo Prahu

  • VIVA BILLA zamířila mimo Prahu. Již čtvrtý obchod v ČR nabízí rychlý nákup širokého sortimentu potravin u čerpacích stanic, nově v Karlových Varech
  • Obchody nabízí až 1 100 položek převážně od českých výrobců se zaměřením na čerstvé potraviny, ovoce, zeleninu a křupavé pečivo
  • Společnosti OMV a BILLA završují první plánovanou fázi uvedení obchodů VIVA BILLA do České republiky

img_VIVA BILLA KV, Pobřežní shop

Společnosti OMV a BILLA dokončily pilotní fázi uvedení obchodů VIVA BILLA do České republiky. Po slavnostním otevření prvního obchodu u čerpací stanice OMV v Praze na Strakonické ulici u pražské Velké Chuchle následovalo v krátké době představení dalších dvou obchodů u pražských čerpacích stanic v ulicích Argentinská a 5. května. První fázi spolupráce zakončilo otevření prvního mimopražského obchodu VIVA BILLA u nově zrekonstruované čerpací stanice OMV v Karlových Varech v ulici Pobřežní. Celý interiér této čerpací stanice prošel v souladu s novým konceptem kompletní modernizací.

„Naším společným cílem je naučit řidiče využívat obchody VIVA BILLA při cestách z práce nebo třeba na víkend. Zákazníci oceňují rozmanitost sortimentu, který mohou během několika minut nakoupit u čerpací stanice během své zastávky. Pevně věříme, že během následujících měsíců obliba tohoto konceptu dále poroste. Naše filozofie VIVA založená na čerstvosti má s vizí společnosti BILLA mnoho společného a koncept nových obchodů nám dává jednoznačně smysl. V rozšiřování nabídky komplexních služeb pro řidiče i jejich spolucestující na čerpacích stanicích vidíme budoucnost,“ komentuje Daniel Vasilache, generální ředitel společnosti OMV.

img_VIVA BILLA KV, Pobřežní shop 2

“Nekonkurujeme zde běžným prodejnám, kam lidé jezdí na větší nákupy. Chceme jimi lidem pomoct ušetřit čas a umožnit jim pohodlný a klidný nákup při cestování. Osvědčila se nám sázka hlavně na čerstvost nabízených výrobků, která hezky koresponduje se základní filozofií VIVA našeho partnera OMV. V nabídce obchodů VIVA BILLA zákazníci naleznou mimo jiné výrobky našich oblíbených privátních značek. Otevření prodejny VIVA BILLA v Karlových Varech je dalším krokem v plnění obchodní strategie společnosti, jejímž hlavním cílem je rozšiřovat prodejní síť a být zákazníkům blíž,“ uvádí Liam Casey, generální ředitel společnosti BILLA.

Aby řidiči jasně obchody VIVA BILLA rozpoznali už z dálky při příjezdu k odpočívce, liší se na první pohled výrazně všechny designové prvky celé čerpací stanice, včetně totemu. Přestože je interiér stanic plně přizpůsoben konceptu VIVA BILLA, na všech lokalitách je dostatek prostoru k pohodlnému posezení, odpočinku a vychutnání oceňované kávy VIVA i tradičního občerstvení známého z čerpacích stanic OMV, které se zaměřuje na stálé i sezónní sendviče připravované přímo obsluhou z čerstvých a pečlivě vybraných surovin. Obchody VIVA BILLA jsou ukázkovým příkladem pečlivě navrženého konceptu, který umožňuje umístit do relativně malého prostoru čerpacích stanic širokou nabídku s dostatečným množstvím produktů.

Vyhledávač olejů