Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Vysoká kvalita paliv MaxxMotion ověřena

  • Výsledky testů kvality prémiových paliv OMV jsou nyní potvrzeny rakouským kontrolním sdružením TÜV Austria

Sít čerpacích stanic OMV v České republice obdržela certifikát potvrzující výsledky testů prémiových paliv MaxxMotion, a to od kontrolního sdružení TÜV (Technischer Überwachungs-Verein, Technické kontrolní sdružení).

Kontrolní sdružení provedlo v nezávislém testovacím centru ověření laboratorních analýz kvality paliv MaxxMotion. Potvrdilo tím účinky paliv (ochrana před korozí, prémiová biosložka HVO, cetanové číslo) i výsledky testování motoru (čistící efekt MaxxMotion).

Certifikát může obdržet pouze společnost, která dodržuje veškeré procesy v souladu s evropskými standardy a českou legislativou. "Certifikace TÜV Austria potvrzuje vysokou kvalitu prémiových paliv nabízených společností OMV v České republice. Naši zákazníci si tak mohou být opravdu jistí, že svému automobilu poskytují tu nejlepší možnou kvalitu,"říká Michal Janda, marketingový manažer OMV pro Českou republiku, a dodává: "Tato certifikace by měla být pro zákazníka vodítkem kvality nabízených pohonných hmot na trhu".

Skupina TÜV vznikla před 130 lety a je sdružením pěti německých a jedné rakouské organizace zabývající se testováním výrobků všeho druhu. Sdružení jako nezávislý konzultant kontroluje provozy, energetická zařízení, motorová vozidla či různé výrobky za účelem ochrany lidí a životního prostředí proti různým nebezpečím. Certifikační společnost TÜV je pravidelně podrobována dozoru evropských akreditačních orgánů a dává tak záruku vysoké kvality produktů. Držiteli certifikátu TÜV je i řada společností na českém trhu.

Doplňující informace:
OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Praze a v současné době provozuje 205 čerpacích stanic a drží 13% podíl na trhu v České republice. Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 122 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče,
občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 23 miliard EUR a zhruba 24 100 zaměstnanci v roce 2015 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze. V oblasti průzkumu a těžby (Upstream) se OMV soustřeďuje na tři klíčové regiony – region CEE (Rumunsko, Rakousko), Severní moře a také oblast Středního Východu a Afriky. V roce 2015 těžila společnost OMV okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti rafinace a odbytu (Downstream) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 17,8 milionů tun a ke konci roku 2015 provozovala zhruba 3 800 čerpacích stanic v 11 zemích. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů a má také zásobníky zemního plynu v Rakousku a Německu. Objem prodeje plynu v roce 2015 dosáhl hodnoty 110 TWh.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů