Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Zimní MaxxMotion Tour představuje paliva do extrémních podmínek

  • Promotým OMV se v únoru opět rozjíždí po celé České republice; bude informovat o výhodách prémiových paliv v zimních měsících
  • OMV letos představuje novinku, palivo MaxxMotion Diesel až do - 40°C
     

Zimní měsíce si žádají nadstandartní přístup řidičů k jejich automobilům. Pro plynulou jízdu,
bezproblémové startování a ochranu po celou zimu přichází OMV s letošní novinkou, prémiovým palivem MaxxMotion Diesel spolehlivým až do - 40°C. O jeho výhodách a vlastnostech, ale i dalších tipech na zimní péči o vůz bude speciální tým informovat během již druhé informační kampaně MaxxMotion Tour, která začala 15. února v Praze. Promotým navštíví během 4 týdnů 58 vybraných čerpacích stanic OMV. Řada z nich je, vzhledem k zimní sezóně, také v blízkém okolí českých ski areálů.

"Promotým bude zákazníkům čerpacích stanic OMV pomáhat při tankování a vysvětlovat jim benefity vylepšeného prémiového paliva MaxxMotion Diesel," říká k akci Michal Janda,
marketingový manažer OMV pro Českou republiku a dodává: "Touto kampaní chceme být
v úzkém kontaktu s našimi zákazníky a informovat je také o naší novince, palivu MaxxMotion Diesel, které jako první na českém trhu nabízí skvělé vlastnosti až do -40° C."

Informační kampaň MaxxMotion Tour začíná 15. února v Praze a končí 4. března v Moravské Třebové. Tváří zimní kampaně na prémiová paliva MaxxMotion je šestinásobný vítěz Rallye Dakar Karel Loprais.

Doplňující informace:
OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Praze a v současné době provozuje 215 čerpacích stanic a drží 13% podíl na trhu v České republice.
Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 118 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává více než 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 42,65 miliardy EUR a zhruba 29 000 zaměstnanci v roce 2012 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze.
V oblasti průzkumu a těžby (E&P) je OMV aktivní ve dvou stěžejních zemích, v Rumunsku a Rakousku, a drží si vyvážené mezinárodní portfolio. Společnost OMV disponovala ke konci roku 2012 prokázanými zásobami ropy a zemního plynu ve výši přibližně 1,12 miliardy barelů ropného ekvivalentu a v roce 2012 těžila okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti plynu a energetiky (G&P) prodala společnost OMV v roce 2012 přibližně 437 TWh zemního plynu. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů o délce 2 000 km, jejímž prostřednictvím bylo v roce 2012 dodáno cca 103 miliard metrů krychlových zemního plynu. OMV Central European Gas Hub patří mezi nejdůležitější předávací stanice v kontinentální Evropě. V oblasti rafinace a odbytu (R&M) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 22 milionů tun a ke konci roku 2012 provozovala přibližně 4 400 čerpacích stanic ve 13 zemích včetně Turecka. Společnost OMV dále posílila svoji vedoucí pozici akvizicí 97% podílu ve společnosti Petrol Ofisi, která zastává v Turecku post leadera na retailovém i business trhu.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů