Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

Značkové sportovní vybavení Lotto nyní výhodně na všech čerpacích stanicích OMV

  • U OMV běží spotřebitelská kampaň “Pravá vášeň pro sport začíná u OMV”
  • Skvělá nabídka produktů italské značky Lotto se slevou více než 50 %
  • Většina zákazníků si může vybrat a odvézt svoji odměnu po načerpání plné nádrže

Společnost OMV nabízí nyní svým zákazníkům možnost získat vybrané produkty značky Lotto za zvýhodněné ceny. Lotto je synonymem italského designu a stylu ve sportovním oblečení, obuvi a příslušenství pro cestování. V nabídce aktuální spotřebitelské akce lze z kolekce Lotto najít mimo jiné fotbalové a volejbalové míče, ručníky z rychleschnoucího materiálu, elegantní dámské tašky, sportovní víkendové tašky a také oblíbené cestovní kufry na kolečkách. 

Spotřebitelská akce je určena všem zákazníkům čerpacích stanic OMV a je koncipována tak, aby si většina z nich mohla po načerpání plné nádrže ihned vybrat a odvézt zvolený produkt Lotto. Klienti věrnostního programu iBOD mohou čerpat výhodnou nabídku také prostřednictvím nasbíraných ibodů. Kampaň “Pravá vášeň pro sport začíná u OMV” trvá do 22. července nebo do vyprodání zásob. 

“Touto kampaní navazujeme na koncepci “We care more”, která je spojena s aktivitami na našich prémiových čerpacích stanicích OMV. Naším cílem je, aby se u nás zákazníci cítili dobře, našli na našich stanicích nadstandardní pohodlí k odpočinku na cestách a snažíme se nabídnout jim vždy něco navíc. Díky naší poslední akci mohou získat praktické vybavení se slevou více než 50 %,”říká Michal Janda, marketingový manager OMV CZ.”

Do spotřebitelské akce Lotto se zákazníci zapojí automaticky nejen při čerpání pohonných hmot, ale také při nákupu mycího programu OMV Top wash, VIVA kávy, občerstvení nebo jakéhokoli zboží z VIVA shopu. Za každých utracených 500 Kč získají řidiči vozů do 3,5 tuny jednu samolepku programu. Po nasbírání 4 samolepek mohou ihned využít výhodného nákupu produktů Lotto. Zákazníci s kartou iBOD mohou vyměnit své ibody přímo za produkty, dokonce bez sbírání samolepek a doplatku.

Doplňující informace:

OMV Česká republika, s.r.o.
Společnost OMV s maximální zodpovědností vůči životnímu prostředí vyrábí a prodává ropné produkty a zemní plyn a poskytuje inovativní energetická a špičková petrochemická řešení. Skupina OMV Aktiengesellschaft, která je jednou z největších průmyslových společností v Rakousku, vykázala za rok 2017 celkový obrat ve výši 20 miliard eur a zaměstnávala přibližně 20 700 lidí. V segmentu Upstream má OMV velmi silnou základnu v Rumunsku a Rakousku spolu s vyváženým mezinárodním portfoliem v regionech North See, Middle East & Africa, Rusku a dalších. Denní produkce činila v roce 2017 přibližně 348 000 barelů ropného ekvivalentu. V rámci divize Downstream má OMV roční rafinérskou kapacitu 17,8 milionů tun a ke konci roku 2017 provozovala přes 2 000 čerpacích stanic v deseti zemích světa. OMV provozuje síť plynovodů v Rakousku a zásobníky plynu v Rakousku a Německu. V roce 2017 dosáhly prodeje plynu společnosti OMV hodnoty 113 TWh.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
Jan Řezáč, FYI Prague:     M +420 777 066 063    Email: jan.rezac@fyi.cz

Vyhledávač olejů