Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_OMV TopWash Car Care page header

OMV TOP Wash péče o exteriér

Nejviditelnější části povrchu Vašeho vozidla vyžadují péči s produkty nejvyšší kvality. Produkty péče o vozidlo OMV TOP Wash pro exteriér umožňují dosažení skvělých výsledků při péči o vnější části auta.

img_TopWash čistič kol
#TEXT#

Hlavní přednosti produktu:

 • Vysoký čisticí účinek
 • Vhodné pro slitinové a ocelové ráfky
 • Odstraňuje vzdušnou korozi

OMV čistič kol je vysoce účinný speciální čistič určený pro aplikaci na litá a ocelová kola. Kromě odstranění běžných silničních nečistot čistící prostředek také odstraňuje úporné nečistoty, jako je brzdový prach, který vzniká při brzdění. Obzvláště šetrný k materiálu, při použití dle návodu nenarušuje povrch ráfku ani šrouby kola.

Návod k použití:

Před aplikací přípravku nechte kola vychladnout. Otočte trysku do polohy spreje a aplikujte čistič kol rovnoměrně z krátké vzdálenosti na kolo. Nechejte působit 1-2 minuty.  Přípravek nesmí zaschnout. Pro zvýšení účinnosti čištění použijte kartáč na extrémně odolné nečistoty. Kola důkladně opláchněte velkým množstvím vody nebo vjeďte do mycí linky. Nepoužívejte na prudkém slunci a neaplikujte na rozpálená kola.  U nelakovaných ráfků vyrobených z lehkých slitin nebo hliníku se před aplikací přípravku řiďte doporučeními výrobce kol. V případě pochybností naneste přípravek nejprve na méně viditelné místo. Nevhodné pro chromované povrchy.

img_TopWash Odstraňovač hmyzu

Hlavní přednosti produktu:

 • Jednoduchá a přesná aplikace
 • Odstraňuje nečistoty během několika sekund
 • Snášenlivý se všemi typy automobilových povrchů
 • Láhev vyrobená ze 100% recyklovaného plastu

OMV odstraňovač hmyzu je speciální čistič pro odstranění zbytků hmyzu z oken, zrcátek a světlometů, stejně jako z laku, plastů, chromových dílů a celé karoserie vozu. Svým složením je vhodný i pro odstraňování náročných nečistot . Odstraňovač hmyzu je vhodné použít také před vjezdem do myčky.

Návod k použití:

Otočte trysku rozprašovače do polohy pro aplikaci a naneste odstraňovač hmyzu na znečištěná místa . Nechte působit 1 - 2 minuty. Poté opláchněte vodou a v případě potřeby postup opakujte. Pro zvýšení účinnosti čištění použijte speciální houbu nebo kartáč na extrémně odolné nečistoty. Nepoužívejte na poškozený lak, na přímém slunečním záření a na horkou karoserii auta.

img_TopWash rozmrazovač oken

Hlavní přednosti produktu:

 • Jednoduchá a přesná aplikace
 • Láhev vyrobená ze 100% recyklovaného plastu
 • Rozmrazovací efekt během několika sekund pro jasný výhled
 • Dočasná ochrana proti opětovné námraze

OMV Rozmrazovač oken rozmrazí zamrzlá okna během několika sekund. Odstraňuje námrazu ze skla a dočasně chrání před opětovnou námrazou, aby byl zajištěn jasný výhled z vozidla.

Návod k použití:

Naneste přípravek na namrzlé sklo a nechte chvíli působit. Poté snadno odstraňte rozmrzlý led pomocí stěrače nebo stěrky. Pokud se námraza znovu objeví, postup odmrazování opakujte. V případě silných vrstev ledu se doporučuje k jejich odstranění navíc použít škrabku na led.

img_TopWash čistič oken

Hlavní přednosti produktu:

 • Jednoduchá a přesná aplikace
 • Odstraňuje nečistoty během několika sekund
 • Použitelné na různé skleněné povrchy
 • Láhev vyrobená ze 100% recyklovaného plastu

OMV čistič oken je účinný čistič na okna vozidel, světlomety, zrcátka nebo jiné skleněné povrchy. Jedná se o univerzální čisticí prostředek, který lze použít k odstranění různých druhů odolných nečistot v interiéru i exteriéru vozidla.

Návod k použití:

Otočte trysku rozprašovače do polohy pro aplikaci a naneste čistič oken na všechna znečištěná místa. Rozetřete měkkou utěrkou nepouštějící vlákna (např. OMV utěrka z mikrovlákna) a nechte chvíli působit. Poté čistič oken beze šmouh vytřete  papírovou utěrkou nebo suchou částí OMV utěrky z mikrovlákna. V případě potřeby postup opakujte. Odolné nečistoty uvolněte houbou nebo kartáčkem.

img_TopWash exteriérová utěrka z mikrovlákna

Hlavní přednosti produktu:

 • Přizpůsobená vláknitá struktura pro čištění hladkých povrchů
 • Rychleschnoucí materiál
 • Lze prát v pračce
 • Rozměr 40x30 cm

OMV exteriérová utěrka z mikrovlákna je určena k čištění a leštění hladkých a lesklých povrchů, jako např. karoserie, chromované díly, skla atd. Díky jemné struktuře pomáhá snadno a efektivně leštit povrchy. OMV exteriérová utěrka z mikrovlákna nezanechává nitě, je opakovaně použitelná a lze ji prát v pračce. Materiálové složení: 80 % polyester a 20 % polyamid.

Návod k použití:

Utěrku používejte suchou nebo vlhkou, v závislosti na druhu znečištění. Utěrku z mikrovlákna nepoužívejte v kombinaci s bělidly ani změkčovadly, snižují její funkčnost a účinnost.

Vyhledávač olejů