Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_OMV TopWash Car Care page header

OMV TOP Wash péče o exteriér

Nejviditelnější části povrchu Vašeho vozidla vyžadují péči s produkty nejvyšší kvality. Produkty péče o vozidlo OMV TOP Wash pro exteriér umožňují dosažení skvělých výsledků při péči o vnější části auta.

img_TopWash čistič kol

Hlavní přednosti produktu:

 • Vysoký čisticí účinek
 • Vhodné pro slitinové a ocelové ráfky
 • Odstraňuje vzdušnou korozi

OMV čistič kol je vysoce účinný speciální čistič určený pro aplikaci na litá a ocelová kola. Kromě odstranění běžných silničních nečistot čistící prostředek také odstraňuje úporné nečistoty, jako je brzdový prach, který vzniká při brzdění. Obzvláště šetrný k materiálu, zaručeně nenarušuje povrch ráfku ani šrouby kola.

Návod k použití:

Před aplikací přípravku nechte kola vychladnout. Otočte trysku do polohy spreje a aplikujte čistič kol rovnoměrně z krátké vzdálenosti na kolo. Nechte 2-3 minuty odstát a pro zvýšení účinnosti čištění použijte kartáč na extrémně odolné nečistoty. Kola důkladně opláchněte velkým množstvím vody nebo v myčce. Nepoužívejte na prudkém slunci a neaplikujte na rozpálená kola. U nelakovaných ráfků vyrobených z lehkých slitin nebo hliníku se před aplikací přípravku nebo nanesením přípravku na méně viditelné místo doporučuje řídit se doporučeními výrobce kol. Nevhodné pro chromované povrchy.

img_TopWash Odstraňovač hmyzu

Hlavní přednosti produktu:

 • Jednoduchá a přesná aplikace
 • Odstraňuje nečistoty během několika sekund
 • Použitelné na různé povrchy
 • Láhev vyrobená ze 100% recyklovaného plastu

OMV odstraňovač hmyzu je speciální čistič pro odstranění zbytků hmyzu z oken, zrcátek a světlometů, stejně jako z laku, plastů, chromových dílů a celé karoserie vozu. Svým složením je vhodný i pro odstraňování náročných nečistot a odstraňovač hmyzu lze použít také před vjezdem do myčky.

Návod k použití:

Otočte trysku do polohy pro stříkání a aplikujte odstraňovač hmyzu na znečištěná místa . Nechte 1 - 2 minuty odstát a pro zvýšení účinnosti čištění použijte speciální houbu nebo kartáč na extrémně odolné nečistoty. Poté opláchněte vodou a v případě potřeby postup opakujte. Nepoužívejte na poškozený lak na přímém slunečním záření a na horkou karoserii auta.

img_TopWash rozmrazovač oken

Hlavní přednosti produktu:

 • Jednoduchá a přesná aplikace
 • Láhev vyrobená ze 100% recyklovaného plastu
 • Rozmrazovací efekt během několika sekund pro jasný výhled
 • Dočasná ochrana proti opětovné námraze

OMV Rozmrazovač oken rozmrazí zamrzlá okna během několika sekund. Odstraňuje námrazu ze skla a dočasně chrání před opětovnou námrazou, aby byl zajištěn jasný výhled všude kolem.

Návod k použití:

Naneste přípravek na namrzlé síto a nechte chvíli působit. Poté snadno odstraňte nerozmrzlý led pomocí stěrače nebo stěrky. Pokud se námraza znovu objeví, postup odmrazování opakujte. V případě silných vrstev ledu se doporučuje k jejich odstranění navíc použít škrabku na led.

img_TopWash čistič oken

Hlavní přednosti produktu:

 • Jednoduchá a přesná aplikace
 • Odstraňuje nečistoty během několika sekund
 • Použitelné na různé skleněné povrchy
 • Láhev vyrobená ze 100% recyklovaného plastu

OMV čistič oken je účinný čistič na okna vozidel, světlomety, zrcátka nebo jiné skleněné povrchy. Jedná se o univerzální čisticí prostředek, který lze použít k čištění exteriéru i interiéru k odstranění různých druhů odolných nečistot.

Návod k použití:

Otočte trysku do polohy stříkání a aplikujte čistič oken na všechna znečištěná místa. Rozetřete měkkým hadříkem nepouštějícím vlákna (např hadřík z mikrovlákna OMV) a nechte chvíli působit. Poté otřete čistič oken beze šmouh suchým (papírovým) hadříkem nebo suchou částí hadříku z mikrovlákna OMV. V případě potřeby opakujte a ulpívající nečistoty odstraňte houbou.

img_TopWash exteriérová utěrka z mikrovlákna

Hlavní přednosti produktu:

 • Přizpůsobená vláknitá struktura pro čištění vnitřních povrchů
 • Rychleschnoucí materiál
 • Lze prát v pračce

OMV exteriérová utěrka z mikrovlákna je určena k čištění a leštění lakovaných a lesklých povrchů, jako je karoserie, chromované díly, skla atd. Utěrka je vyrobena z těchto tkaninových materiálů: 80 % polyester a 20 % polyamid. Díky jemné struktuře pomáhá snadno a efektivně leštit povrchy. Hadřík nezanechává nitě, je opakovaně použitelný a lze jej prát v pračce.

Návod k použití:

Používejte suchou nebo vlhkou, v závislosti na druhu znečištění. Nepoužívejte žádná bělidla ani změkčovadla, protože snižují účinnost hadříku.

Vyhledávač olejů