Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Rusko www.omv.ru/ru-ru Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavřít

Vysoce kvalitní asfalty - nejlepší materiál pro dlouhodobě odolné cesty

Kvalita pro nás začíná vývojem výrobku. Pečlivě vybrané komponenty a propracované formulace zaručují vysoký technický standard našich produktů a umožňují nám vyhovět i těm nejnovějším a nejpřísnějším požadavkům. Další záruky vysoké kvality dávají naši odborní zaměstnanci, skvělí partneři v oblasti výzkumu a zkušenosti získané během mnohalet působení v tomto oboru. V rafineriích OMV se zpracovávají ropy z celého světa. Naše asfalty se vyrábějí destilací a dalšími procesy pouze z nejpečlivěji vybraných druhů surových rop. Naše vysoce účinné asfalty mají nejvyšší jakost a jsou vhodné I pro nejnáročnější oblasti použití.

Máte-li zájem o cenovou nabídku, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 (0) 844 900 031 nebo e-mailem na info.zakaznicke-centrum.cz@omv.com a my pro Vás připravíme individuální nabídku šitou na míru Vašim požadavkům.

Technické informace

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů