Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Rusko www.omv.ru Srbsko www.omv.rs Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com
Zavřít

Vysoce kvalitní asfalty - nejlepší materiál pro dlouhodobě odolné cesty

Kvalita pro nás začíná vývojem výrobku. Pečlivě vybrané komponenty a propracované formulace zaručují vysoký technický standard našich produktů a umožňují nám vyhovět i těm nejnovějším a nejpřísnějším požadavkům. Další záruky vysoké kvality dávají naši odborní zaměstnanci, skvělí partneři v oblasti výzkumu a zkušenosti získané během mnohalet působení v tomto oboru. V rafineriích OMV se zpracovávají ropy z celého světa. Naše asfalty se vyrábějí destilací a dalšími procesy pouze z nejpečlivěji vybraných druhů surových rop. Naše vysoce účinné asfalty mají nejvyšší jakost a jsou vhodné I pro nejnáročnější oblasti použití.

Máte-li zájem o cenovou nabídku, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 (0) 844 900 031 nebo e-mailem na info.zakaznicke-centrum.cz@omv.com a my pro Vás připravíme individuální nabídku šitou na míru Vašim požadavkům.

Technické informace

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů