Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com/
Zavřít

Základní paliva

Super pro motor i životní prostředí

Univerzální, roky osvědčený benzín pro všechny motory se vyznačuje odolností poti detonačnímu spalování s oktanovým číslem minimálně 95 RON (Research Octane Number). 

Společností OMV speciálně vyvinutý a v "OMV Natural 95" obsažený moderní balíček aditiv Vám přinese následující výhody:

  • Delší životnost motoru díky ochraně před korozí a tvorbou usazenin
  • Nižší zátěž pro životní prostředí snížením množství výfukových plynů

OMV Natural 95 Vám nabízí více, než je kvalita Natural 95 bežná na trhu.

Dieselové palivo může v zimě způsobovat problémy motoru, protože se při poklesu teploty v motorové naftě tvoří krystaly parafínu. Nafta je zpočátku zakalená a poté ucpává palivový filtr, kdy při dalším snižování teploty může dojít k sehlání motoru.
Společnost OMV a všechny ostatní ropné společnosti proto nabízejí v období od 01.11. do 28.02. naftu pouze v zimní kvalitě - tzv. zimní diesel. Do této zimní nafty se přidávají speciální přísady, které snižují flokulaci krystalů parafinu při nízkých teplotách a zvyšují tak odolnost tohoto „zimního dieselu“ až na -20 ° C.
Pokud se chcete připravit na ještě nižší teploty, například chcete zaparkovat své auto přes noc na exponované pozici v mrazivém větru nebo jet na lyžařskou dovolenou, doporučujeme natankovat OMV MaxxMotion Performance Diesel, který má zimní ochranu až do -40 ° C.

Všechny teploty jsou hodnoty CFPP podle normy EN 590.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů