Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
Image Velkoobchod Kompenzace CO2 All

Palivová karta OMV Card s možností kompenzace CO2

Palivová karta OMV Card s možností kompenzace CO2 vám usnadní sledování emisí uhlíku. S každým zakoupeným množstvím paliva touto kartou přímo přispíváte na certifikované projekty integrované ochrany klimatu, které jsme pro vás vybrali.

  • 1) S vaší kartou OMV Card můžete kompenzovat CO2 za každý natankovaný litr paliva.
  • 2) Bez jakékoli dodatečné administrativy na vaší straně bude k vaší faktuře za palivovou kartu OMV Card připočten poplatek za kompenzaci emisí CO2*
  • 3) Všechny zakoupené litry paliva jsou kompenzovány prostřednictvím portfolia projektů OMV.
  • 4) Pro potvrzení vašich udržitelných postupů vám společnost ClimatePartner vystaví certifikát, který bude rovněž prostředkem k neustálému sledování vašich kompenzovaných množství emisí CO2.

*Společnost OMV používá pro výpočet emisí CO2 z paliv hodnoty IPCC (známé též jako Mezivládní panel pro změnu klimatu). IPCC je instituce Organizace spojených národů s vysokou mírou legitimity, která z vědeckého pohledu vyhodnocuje výsledky výzkumu klimatických změn. OMV garantuje zákazníkům pevnou cenu za kompenzaci emisí C02 do 31. prosince 2024 a písemně oznámí zákazníkovi změnu poplatku za kompenzaci emisí CO2, a to nejméně 3 měsíce předem.

Pokud máte zájem o palivovou kartu OMV Card s možností kompenzace CO2, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 261 392 153, e-mailem na karty.zakaznickapodpora@omv.com nebo prostřednictvím tohoto formuláře.

Vyhledávač olejů