Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Zavřít

OMV velkoobchod s palivy

OMV jako největší ropná společnost v našem regionu nejen dodává benzin, naftu a AdBlue prostřednictvím mezinárodní sítě čerpacích stanic, ale věnuje se také velkoobchodním aktivitám v oblasti paliv. OMV je nejlepší volbou pro Vaše podnikání v oblasti dopravy, výstavby, budování cest nebo zemědělství, protože garantuje kvalitu svých paliv v rámci celé Evropy a po celý rok. 

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 (0) 844 900 031, e-mailem na info.zakaznicke-centrum.cz@omv.com nebo prostřednictvím následujícího formuláře.

OMV jako Váš obchodní partner

OMV jako přední mezinárodní ropná a plynárenská společnost pokládá za svou hlavní úlohu uspokojování potřeb svých obchodních partnerů. Zásluhou tří rafinerií, široké sítě čerpacích stanic a skladovacích kapacit zaručujeme maximální bezpečnost dodávek a vysokou kvalitu našich produktů.

Díky našim logistickým službám dokážeme pro naše obchodní partnery zabezpečit závozy pohonných hmot do Vašich vlastních palivových nádrží, čerpacích stanic nebo výrobních závodů. 
Naše vysoce kvalitní produkty a služby, technická odbornost, logistika skladování a dodávky paliv pomáhají optimalizovat Vaše podnikání v České republice i v zahraničí. 

Přehled Vašich výhod:

Našim konečným zákazníkům nabízíme kromě benzinu OMV Super 95, standardní nafty OMV Diesel EN 590 také prémiové produkty OMV Diesel Plus a OMV Diesel CleanTech. 

OMV Diesel EN 590

Náš OMV Diesel EN 590 je vyráběn a testován tak, aby vyhověl nejpřísnějším normám kvality OMV.

OMV Diesel Plus

Benefity našeho OMV Diesel Plus jsou založeny na vysoce kvalitní směsi paliva kombinované s inovativní a speciálně v OMV vyvinutou sadou výkonových aditiv:

OMV Diesel CleanTech

OMV Diesel CleanTech je naším vysokovýkonným palivem pro maximální výkon dieselového motoru. Spolu se všemi výhodami, které dostanete u našeho OMV Diesel Plus, navíc získáte výrazné zvýšení výkonu pomocí našeho výkonového aditiva a prémiovou biologickou složku HVO, což znamená, že celkově dostanete tyto další benefity:

Kontaktní formulář

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů